3D Zemin Kaplama

3D Zemin Kaplama

     3D zemin kaplama, mutfak tezgah arası cam, pvc gergi tavan, 3D duvar kağıdı işlerinin bayiliğini almak için doğru yerdesiniz. İnşaat yapı sektöründe yeni dekorasyon, tasarım fikirlerine açıksanız bu iş tam size göre. 3D zemin kaplama uygulaması ile  yaşam alanları daha renkli ve estetik tasarımlarla göz alıcı görüntüye kavuşuyor. Kalıplaşmış dekorasyon uygulamalarının sınırlı  seçeneklerinden kurtulup, tasarımı tamamen sizin hayal gücünüze kalmış sınırsız renk, görsel, grafik çalışmaları ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

     Hergül İnşaat olarak 30 yıllık deneyime sahip olduğumuz inşaat yapı sektöründe 2013 yılından beri 3D zemin kaplama işini  yapmaktayız. İzmir dışından ve yurt dışından gelen talepleri karşılamak ve marka değerimizi büyütmek için bayilik vermeye başlamış  bulunuyoruz. Beş yıldan beri yaptığımız bu işin bayiliğini neden şimdi veriyoruz açıklayalım. Yurt dışından getirdiğimiz malzemeler  dahil birçok malzemeyi denedik. Kimi malzeme uv dayanımı kimi bıraktığı köpük kimi mekanik mukavemetinin dayanıksızlığı yüzünden  kullanışlı değil. Bu işin uygulama eğitimini gören öğrenen çok kişi işin kurnazlığına kaçıp piyasadaki damla etiket, yapıştırıcı vs  epoksilerle hem uygulama yapmaya hem bayilik eğitim vermeye başladı. Doğal olarak kendi itibarları ile kendilerine güvenip iş yapanları ve işin yapıldığı alanlarıda rezil ettiler.

     Hergül İnşaat olarak en büyük teminatımız kullandığımız malzememiz. İzmirde ülkenin önde gelen boya fabrikasında üretilen malzeme  kesinlikle piyasada satılan malzemelerle kıyaslanamaz. Tamamiyle 3D zemin kaplama işi için üretilen malzememiz piyasada satılmaz. Uv dayanımı  köpük kesici ve sertlik düzeyi defalarca yapılan testlerden sonra son halini almıştır. Kesinlikle sararma solma yapmaz, uygulaması çok  kolaydır, asla köpük bırakmaz. Uluslararası 2 laboratuvardan insan sağlığına zararı olmadığına dair sertifikaları mevcuttur.

     3D zemin kaplama işinde bayimiz olmanız için elinizin bu işe yatkın olması, 30 – 35 mt kare showroom veya teşhir alanı  yeterli olacaktır. En önemlisi bulunduğunuz şehirde, bölgede bu işin tanıtımını yapıp pazarlamanızdır. Kimseye hayal satmaya çalışmıyoruz.  Ülkemizde çok yeni ve az bilinen bu uygulamayı tanıtımını yapıp satacağınıza inanıyorsanız sizin için kaçırılmayacak bir iş fikridir.

Bayilik içeriği

 

3d zemin kaplama

3d zemin kaplama

3d zemin kaplama

3d zemin kaplama

3d zemin kaplama

3d zemin kaplama

3d zemin kaplama

3d zemin kaplama

 


%d blogcu bunu beğendi: